MUNAMÄE MAJA

Puhkuse ja reisimise olemus on kogeda midagi, mida muul ajal ei kogeta piisavalt. Vahetu elamus loodusest, mis igas kohas on erinev ning igal aastaajal omal moel rikastav, on üha väärtuslikum. Looduspuhkus on võimalus luua parem kontakt lähedastega ja iseendaga, viibida rahulikult ühes kohas ning nautida olemist. Lihtsalt.

Olela Munamäe maja asub Haanjas kohvik-restorani Suur Muna õunaaias. Suurtest akendest avaneb vaade loodusele. Baltimaade kõrgeima tipu vahetus läheduses on loodus oma tajutava iseloomuga ja ehe.

  • Kõige mõnusam on Olelasse tulla kahekesi
  • Sind ootab väga laia (180 cm) ja mõnusa voodiga magamisruum
  • Mugavustega kööginurgas on kraanikauss, külmik, pliit, sööginõud
  • Maja ees on suur terrass
  • Majas on tualetiga duširuum
  • Magamisosas on pimendav ruloo
  • Olela majas saad puhata ka televisioonist

Soovime lisaks kaunile loodusvaatele ja meeldivale puhkusekogemusele anda võimaluse mõtiskleda muuhulgas ka (loodus)ressursside lõplikkuse üle. Oleme Olela maja ehitanud selliselt, et vesi ja kanalisatsioon on lahendatud majas sees ehk maa sisse ei ole rajatud vee- ja kanalisatsioonitrasse.
See tähendab, et korraga on kasutada 200 liitrit vett. Seega innustame oma veetarbimist jälgima. Hea ülevaate puhta ja musta vee hulgast saab välisukse vastas seinal asuvalt infotabloolt.

Siinsamas Olela kõrval on mõnus kohvik-restoran Suur Muna, kus lisaks vahetule ja sõbralikule suhtlemisele pakutakse kohalikust toorainest valmistatud toitu ning reedeti võimalust kinos aega veeta. Suure Munamäe vaatetorn, lummavad matkarajad, metsased veesilmad, kohalikud elamuspaigad ja palju muud kutsuvat. Rohkem infot leiad Rõuge valla kodulehelt. Alati võid ka meie käest uurida, et mida teha või kuhu minna!

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Lisainfo. NÕUSTUN